İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İkitelli Karel Servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verecek geniş bir hizmet ağına sahiptir. Talep edildiği takdirde, o bölgedeki yetkili servis en hızlı şekilde sorunu çözüme ulaştırır. İkitelli Karel Santral Servisi olarak, çağrı merkezine bırakacağınız arıza ihbarınıza, çok kısa sürelerde dönüş yapılarak size randevu zamanı belirtilir.

İkitelli Karel Servisi
İkitelli Karel Servisi

İKİTELLİ KAREL YETKİLİ SERVİSİ KAREL SANTRAL TAMİRİ NASIL YAPILIR

İkitelli Karel Santral Tamir Servisi, İkitelli İlçesi’nin türlü mahalle ve semtlerinde hizmet vermektedir. Santral arızalarının sebebi çok farklı sebeplere dayanır. Santralin kendi yapısından kaynaklandığı gibi, dış kaynaklı arızalar şeklinde de olabilmektedir. Ana kart parçalarında olan, voltaj kaynaklı veya teknik servis bakımlarının aksatılması gibi sebeplere dayanmaktadır. Ofis ve iş yerindeki çalışma ortamında, telefon hatlarında hiçbir sorun görülmemekle birlikte, dışarıya hat alınmak istendiği zaman sorun yaşanmaktadır. Bu tür santral servisi arızaları da dış hat kaynaklı arızalar diye nitelendirilir.

İKİTELLİ KAREL TEKNİK SERVİSİ TELEFON KABLOSU TAMİRİ

Telefon hattına ait sorunların tespit edilmesi, tamir aşamasını hızlandırmak açısından önem taşımaktadır. Ofis ve iş yerlerindeki ankastre kutusundan, binada bulunan santrale bağlantı yapan kabloların sağlamlığı kontrol edilir. Hasar, kopukluk olup olmaması iletişim için önem taşır. Dış hattı arayamama nedenlerinin en başta gelen sebeplerinden birisi de böyle bir sorundan kaynaklı olmasıdır. İkinci bir etken de Türk Telekom kaynaklı bir nedenden arızaya geçilmiş olma ihtimalidir. Bu durumda da yetkili santral servisi aranmadan önce Türk Telekom’un aranması sorunun çözümünü hızlandıracaktır. İkitelli Karel Santral Servisi olarak, arandığımız takdirde en kısa şekilde profesyonel ekibimizle sorunun nedeni ve çözümü konusunda hizmet sunmaktayız.

İKİTELLİ BÖLGESİ SANTRAL SATIŞ VE DEVREYE ALIM ÇALIŞMALARIMIZ

Karel Santral Servisi olarak, İkitelli bölgesinde talep edildiği takdirde, santral kurulumunu en hızlı şekilde yapabilmekteyiz. Ofis ve işyerlerinin bir yerden başka bir yere taşınması gibi nakil durumlarında, santral kurulum hizmetinde en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. İkitelli Karel Santral Servisi olarak, santral kurulum, nakil ve tesisat yapma işlemlerinde de talep eden firmalara hızlı çözümler sunmaktayız.

İKİTELLİ KAREL SANTRAL TEKNİK SERVİSİ İLE ŞİRKETİNİZDEKİ İNTERNET ALTYAPISINI GÜVENCE ALTINA ALIN

İnternet arızası yaşanması halinde, Karel Ailesi olarak hizmet vermekteyiz. İnternet kesinti nedeni, kablolama işlemlerinden kaynaklı olabilmektedir. Telefon hattı üzerinden alınan internet hizmetinde, oluşan aksaklıklar, web tabanlı çalışma yapılan programlarda aksamalara neden olmaktadır. Zamanında çözülmediği takdirde, firmanın ne yazık ki zaman ve maddi kayıplara uğraması söz konusu olabilmektedir. Bu durumlara hiç sebebiyet vermemek için çağrı merkezine bırakılan şikayetlere en süratli şekilde dönüş yapılarak, sorun olan bölgeye teknik servisimiz en kısa sürede ulaştırılır.

İKİTELLİ SANTRAL SERVİSİ ARACILIĞIYLA KURUMSAL HİZMET İLE MUTLU OLUN

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz ya da almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

İKİTELLİ TELEFON SANTRAL SERVİSİ GEREK KALMADAN ÇÖZEBİLECEĞİNİZ SIKINTILAR

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden ya da yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

Karel servis

SIKÇA SORULAN SORULAR SSS

KAREL SANTRAL ZİLLER ÇALMIYOR. NEDEN KAYNAKLANABİLİR?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

DIŞ HATLAR ARANDIĞINDA SES GELMİYOR

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

SANTRAL KARŞILAMA ANONSU ÇALIŞMIYOR HATASI

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

KAREL SANTRAL TELEFONU TEK SEFER ÇALIP SUSUYOR HATASI

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

ŞİRKET İÇİNDEKİ HİÇBİR ABONEDE ÇEVİR SESİ YOK

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

TELEFONLAR FARKLI YERLERDE ÇALIYOR SORUNU

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

İKİTELLİ KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ BÜTÜN SANTRAL SORUNLARINIZA EN SÜRATLİ ŞEKİLDE YANINIZDA

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

Karel Servis Bölgelerimiz

İKİTELLİ KAREL SANTRAL SERVİSİ HİZMET VE ÜRÜN GARANTİSİ

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın 7 iş günü içinde tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan ve değişim ücreti yansıtılan işlemlerde yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından servis personelimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.

İkitelli karel santral servisi olarak haberleşme sektöründe 15. yıldır satış ve sonrasında tam destek veren alanında uzmanlaşmış firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 5 Ortalama: 5]

“İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234” için bir yanıt

 1. Cem Balcı dedi ki:

  Karel santral servisi olarak çalıştığımız tek firma Metro Telekom’dur. Haberleşme sektöründeki en eski ve tecrübeli sayılı firmalardan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
MECİDİYEKÖY KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

MECİDİYEKÖY KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Mecidiyeköy karel servisi santraller, internet ve telefon hatları ve benzeri sistemler ile firmaların iletişim ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu sistemler bazı faktörlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkarabilmektedir. İletişim sistemlerinde ortaya çıkan arızalar...

Devamını Oku >
İSTOÇ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İSTOÇ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İstoç karel servisi İstoç ve çevresinde 2003 yılından bu yana hizmetlerini  kaliteli bir şekilde sürdürüyor. Hem telefon hatlarına dair hem de internet hatlarına dair son derece kaliteli bir şekilde hizmet...

Devamını Oku >