İSTOÇ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İstoç karel servisi İstoç ve çevresinde 2003 yılından bu yana hizmetlerini  kaliteli bir şekilde sürdürüyor. Hem telefon hatlarına dair hem de internet hatlarına dair son derece kaliteli bir şekilde hizmet veren santral servisi ile tüm sorunlarınız ortadan kalkabilir. Toplamda 5 araç ile hizmet vermekte olan bu servis, sertifikasyonlarından asla taviz vermeden sizlere yardımcı olur. %100 müşteri memnuniyeti ile servis hizmeti vermeye devam eder. Günlük olarak çalışmalarına özen göstererek devam eden servis, planlı ve programlı bir şekilde hizmet sunar. Böylelikle gün içinde oluşabilecek tüm krizlere karşı da önlemlerini önceden almış olur.

İstoç Karel Servisi
İstoç Karel Servisi

İSTOÇ KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ 2 SAATTE SANTRAL TAMİRİ YAPMAKTADIR

İstoç bölgesinde hizmet sunan İstoç Karel santral servisi, internet ortamından takip sistemine sahiptir. Hem telefon ortamından hem de internet ortamından servis hizmeti sunan santral servisi, güç içinde her zaman ulaşabileceğiniz bir servistir. Günlük olarak çalışmasına rağmen her zaman planlı ve programlı olarak çalışmaya özen gösterir. Santral kapsamında hizmet vererek, telefon ve internet ortamlarında meydana gelen sorunları kısa sürede çözer. Gelişen ve her geçen gün yenilenmeye devam eden teknolojiyi de yakından takip ederek işlerinde özenle çalışmaya devam eder. Aynı zamanda alanında uzman teknik servis personellerine sahiptir ve tüm sorunlara kaliteli ve net çözümler üretirler.

İSTOÇ İLÇESİ KAREL SANTRAL HAT ARIZALARININ GİDERİLMESİ

Telefon hatlarında iklim koşullarından ötürü, hava durumlarından ötürü ya da kişisel kullanımlardan ötürü sık sık zarar gelebilir. Ancak İstoç Karel santral servisi alanında uzman bir şekilde hizmet verdiği için bu sorunları ve zararları kısa sürede çözer. Bir santral servisi olarak cihazlar ile uyum içerisinde çalışmaya özen gösterir. Sürekli olarak gelişen ve değişen teknoloji sayesinde, santrallerin de yeni versiyonları çıkmaya devam eder. Bu durumu göz önünde bulunduran servis, çalışmalarını, cihazlarını ve tekniklerini de teknoloji ile uyum içerisinde geliştirmeye ve kullanmaya özen gösterir.

KAREL SANTRAL MONTAJ HİZMETİNİ EN YENİ TEKNOLOJİYLE FİRMANIZA ULAŞTIRAN İSTOÇ KAREL TEKNİK SERVİSİ İLE FİRMANIZ BİR ADIM ÖNDE

Alanında kurumsal olarak hizmet veren servis, yalnızca sorunlarınızı çözmez aynı zamanda düzenli olarak periyodik bakımlarınızı da yapar. Değişmesi gereken parçalarınızı değiştirir ve dünya standartlarında hizmet sunmaya özen gösterir. Kaliteli hizmetinden taviz vermeden devam eden bu servis, sizlere her zaman avantajlardan faydalanmanız için yardımcı olur. Hizmetlerin yanı sıra, eğitimler ve güncel yazılımlar da yakından takip edilir ve gelişime katkı sağlar.

İSTOÇ SANTRAL SERVİSİ YETENEKLİ KADROSUYLA İNTERNET SORUNLARINI KALICI ŞEKİLDE ÇÖZÜME KAVUŞTURUYOR

Telefon hatlarının tamiri ve onarımının yanı sıra internet hatlarınızda da tamir ve onarımları ele alan bir servistir. En kritik sorunlarınıza dahi kısa sürede çözüm üretir. Arızaları anında gideren ve çözümleri net bir şekilde üreten bir ekibe sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Her zaman kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyor ve müşteri memnuniyetini baz alarak çalışıyoruz.

HABERLEŞMEDE AKILCI ÇÖZÜMLER GETİREN İSTOÇ KAREL SERVİSİ BÜTÜNÜYLE SANTRAL SORUNLARINIZDA YANINIZDA

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

TELEFON SANTRALİ ARIZASINDA İSTOÇ KAREL YETKİLİ SERVİSİ HİZMETİNİZDE

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden ya da yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

Karel servis

PROGRAMLAMAYLA ÇÖZÜLMESİ İHTİMAL DAHİLİNDE OLAN BAZI BOZULMALAR

KAREL SANTRAL ZİLLER ÇALMIYOR. NEDEN KAYNAKLANABİLİR?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

KAREL SANTRALDE DIŞARDAN GELEN ARAMALAR ÇALMIYOR

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

KAREL SANTRAL ROBOT OPERATÖR DEVREYE GİRMİYOR

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

TELEFON 1 KERE ÇALIP SUSUYOR. SORUN NE OLABİLİR?

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

SANTRALDAN TIK TIK TIK SESİ GELİYOR

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

SANTRALE BAĞLI BİR TELEFONU ARAYINCA BAŞKA TELEFON ÇALIYOR

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

İSTOÇ KAREL SANTRAL SERVİSİ ARIZALARA MÜDAHALE SÜREMİZ

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

Karel Servis Bölgelerimiz

İSTOÇ KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ HİZMET VE ÜRÜN GARANTİSİ

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın 7 iş günü içinde tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin ya da etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan ve değişim ücreti yansıtılan işlemlerde yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından servis personelimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.

istoç karel santral servisi olarak haberleşme sektöründe 15. yıldır satış ve sonrasında tam destek veren alanında uzmanlaşmış firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 3 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İkitelli Karel Servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verecek geniş bir hizmet ağına sahiptir. Talep edildiği takdirde, o bölgedeki yetkili servis en hızlı şekilde sorunu çözüme ulaştırır. İkitelli Karel Santral Servisi...

Devamını Oku >
BAŞAKŞEHİR KAREL SERVİSİ

BAŞAKŞEHİR KAREL SERVİSİ

Başakşehir karel servisi santral sistemi, tüm telefon şebekelerinde bulunan aboneler ve diğer kullanıcılar arasında mevcut olan iletişimi en iyi şekilde sağlayan ve tüm aramaları otomatik şekilde yönlendiren bir telekomünikasyon şirketidir....

Devamını Oku >