AVCILAR KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Avcılar Karel servisi ve ekibimiz Avcılar’da telefon ve internet hattı arızası bakımı kurulumu konusunda faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır. Modern çağın ve gelişen teknolojinin etkisi ile firmaların en elzem iletişim araçlarından birisi olan telefon santralleri ve internet hatları zaman zaman dış etkenlerden ya da kullanılan operatörlerden dolayı arıza ya da ufak tefek sorunlar çıkarabiliyor. Avcılar karel santral servisi olarak telefon santrallerinizde karşılaştığınız her sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Bilgisi yüksek ve deneyimli teknik elemanlar ile santral bakım onarım ve kurulum hizmeti veren teknik servisimiz haftanın her günü 7/24 saat boyunca hizmetinize açıktır.

avcılar karel servisi
Avcılar Karel Servisi

AVCILAR KAREL SANTRAL SERVİSİ İLE SANTRAL PERİYODİK BAKIMI

Avcılar santral servisi ekibimiz telefon santrallerinizde oluşan her türlü arızaların tamirine kalıcı çözümler üretmektedir. Çağrı merkezimizde oluşturacağınız arızı talebini alan gezici tamir ekiplerimiz en kısa zamanda adreslerinize ulaşarak santral arızalarınızın tamirini yapacaktır.

Telefon santrallerinde farklı farklı arızalar meydana gelmektedir. Telefon zilinin çalmaması, sesin gelmemesi, dış hatla bağlantı kuramama iç hatların çalışmaması gibi daha pek çok çeşitte santral arızası meydana gelmektedir. Bunların dışında santralleriniz düzenli kullanımdan dolayı periyodik bir bakıma ihtiyaç da duyabilmekte veya telefon hattınızda ya da santralinizde bulunan bir parçan zarar görmüş olabilir. Bu gibi santral sorunlarında ve arızalarında santral servisi firmamızla iletişime geçerek sorunlarınızı engin bilgilere sahip teknik elemanlarımıza bildirebilirsiniz.

HARİCİ KABLOLARINIZDA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ? AVCILAR KAREL TEKNİK SERVİSİ HİZMETİNİZDE

Karel santral sistemi kullanan müşterilerimizin en çok karşılaştığı sorunların başında telefon hattı arızası ve sorunları gelmektedir. Karel telefon arızası sabit telefonlarınızın Karel santral cihazına olan bağlantısının düşmesi ya da kopması ile meydana gelmektedir. Telefon hat arızaları karşıdan sizleri arayanların ulaşmaması gibi büyük sorunlar ile kendini belli etmektedir. Karşı tarafın firmanızla telefon arıcılığı ile sizinle iletişim kuramaması sorunu da iş ve müşteri verimini azalmasına neden olacağı için firmanızı riske atmadan ve müşteri kaybı yaşamadan Avcılar Karel santral servisi ekibimizden telefon hattı tamiri için hizmet alabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLI SANTRAL MODELLERİ İÇİN AVCILAR KAREL YETKİLİ SERVİSİ İLE İRTİBATA GEÇİN

Ofisinizi taşımak ya da yeni açtığınız bir ofise telefon santrali kurdurmak istediğiniz zaman Avcılar santral servisi kurulum ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Mevcut olan telefon santralinizi ekiplerimize söktürüp, yeni ofisinize kurulum sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz ile iletişim devamlılığınız sağlamak adına kurulum ekiplerimiz santral kurulum işlemlerini en kısa zamanda halletmektir. Kullanmakta olduğunuz santraliniz taşıtmadan önce mutlaka Telekom’a nakil işlemi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Yeni telefon hattı kurduracaksanız da sıfırdan tesisat çekme işlemini yaptıracaksınız bu konuda da firmamız size her türlü desteği sağlamaktadır.

AVCILAR BÖLGESİNDEKİ İNTERNET AKSAKLIKLARI İÇİN AVCILAR KAREL SANTRAL SERVİSİ YANINIZDA

İş yerlerinin olmazsa olmazı internet hattı da zamanla can sıkıcı sorunlar oluşturmaktadır. Firmalar çoğunlukla ADSL internet hatlarını kullanmayı tercih ederler. Bu internet hatları telefon santrallerinden entegre edilip sepletter ayırıcısı ile modeme bağlanarak interneti bağlantısı gerçekleştirir. İnternet kopması hızını yavaşlaması bağlanmama ve internete erişememe gibi tüm internet arızalarınız için Avcılar Karel Santral Servisi teknik personellerimizden teknik destek alabilirsiniz.

KAREL SANTRAL SERVİSİ İHTIYACINIZDA UYGULANACAK ADIMLAR

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

PROGRAMLAMAYLA ÇÖZÜLMESİ İHTİMAL DAHİLİNDE BULUNAN BİRTAKIM SIKINTILAR

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden yada yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

SANTRAL TELEFONLARI ÇALIŞMIYOR NEDEN KAYNAKLANABİLİR?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

HARİCİ HATLAR ARANDIĞINDA SES GELMİYOR

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda her şeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

FİRMA ARANDIĞINDA SANTRAL ANONSU OKUNMUYOR SORUNU

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

KAREL SANTRALDE 1 KERE ÇALIP SUSAN TELEFON HATASI

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

SANTRAL CİHAZINDAN SESLER GELİYOR SORUN NE OLABİLİR?

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

KAREL SANTRAL TELEFONU YANLIŞ MASADA ÇALIYOR

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.

AVCILAR KAREL SERVİSİ İHTİYACINIZA EN HIZLI VE KALICI ÇÖZÜMLER

İş hayatımızda haberleşme ve elektronik haberleşmenin önemini bilen ve bu sorumluluğun bilincinde servis sağlayan teknik servisimiz disiplinli, rasyonel, müşteri çıkarlarını genel kural edinerek siz kıymetli müşterilerimize servis sunmaya gayret sarf etmektedir. 2005 yılında şirket içindeki telefon trafiği ve bilişim teçhizatları sektöründe çalışmalara start veren işletmemiz geride kalan zaman içerİsinde müşteri menfaatini ön planda tutarak birinci sınıf hizmet yönteminden vazgeçmeden çalışmalarına devam etmektedir. Karel santral servisi olarak gelişen uygulamaları istifade ederek firma faaliyetlerini zahmetsizleştiren her teknolojiyi müşterilerimize sunmaktayız.

 Karel Santral Servis Ve Satış Politikamız

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Veritabanımızda kayıtlı bulunmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.
Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 3 Ortalama: 5]

Yorumlar kapatıldı.

DİĞER İÇERİKLER
FLORYA KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

FLORYA KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Florya karel servisi iletişim araçlarının bakım ve onarımı için sektörde en çok ihtiyaç duyulan firmalardandır. Florya Karel santral servisi, hem telefon hatları hem internet hatları hem de firmaların tüm ihtiyaçlarını...

Devamını Oku >
BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Beylikdüzü karel servisi Avcılar, Hadımköy, Beylikdüzü gibi alanlarda hizmet vermektedir. Beylikdüzü sanayi bölgesine yakın olan mevkiler direkt olarak hizmet alabilmektedir. Gerek ofislerde, gerek ev telefonlarında iletişimi kuvvetlendiren ve iletişimin daha...

Devamını Oku >