FLORYA KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Florya karel servisi iletişim araçlarının bakım ve onarımı için sektörde en çok ihtiyaç duyulan firmalardandır. Florya Karel santral servisi, hem telefon hatları hem internet hatları hem de firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan tüm iletişim ekipmanların da yaşanan arızalarda irtibata geçebileceğiniz konumdadır. Firmamız genel olarak bu ekipmanlarla ilgili yaşadığınız sorunların sistemden kaynaklı mı yoksa alt yapı sorunlarından mı kaynaklandığını kavrayarak tercih edilebilecek konumdadır. Yıllardır bu alanda hizmet veren uzman ekibimiz ile birlikte yaşanan problemleri bilmekte ve çağrı merkezimize bıraktığınız her arıza bilgisini görerek, yapabileceklerimiz konusunda bilgilendirilmektesiniz. Firmamız; santral servisi, santral arızaları, santral kurulumu ve montajı ile ilgili tüm sorunlarınızın çözümü için giderek uzmanlaşan ve büyüyen bir ekiple çalışmalarına devam etmektedir.

Florya Karel Servisi
Florya Karel Servisi

SANTRAL ARIZALARININ NEDENLERİ VE FLORYA KAREL SANTRAL SERVİSİ ÇÖZÜMÜ

Günümüzde en çok tercih edilen teknolojik aletler içerisinde bulunan elektronik cihazlar önemli bir yere sahiptir. Bu cihazların kullanım ömrünün uzun olması ve verimliliğinin her daim artması için dayanıklılığının devam etmesi aranılan en temel özelliktir. Bu kapsamda üretici firmalar tarafından belirlenen aralıklarda periyodik bakımlarının yapılması gereklidir. Bu sebeple alanının en iyisi bir firma ile çalışmak yaşanacak iş aksaklıklarınıza engel olmak için son derece önem taşımaktadır. Florya Karel santral servisi firmamız bulunduğu konum itibariyle oluşan arızalarda teşhis için hemen bir ekip yönlendirmektedir. Ekibimiz ilk önce sorunun santral donanım arızasından mı yoksa dış hatlardan kaynaklı bir arıza sebebiyle mi meydana geldiğini anlamak için birtakım testler yapmaktadır. Burada santral servisi olarak bizi tercih ettiğiniz de sorunun ana kaynağına inip yerinde müdahale ederek çözüm bulmaktayız.

HARİCİ HATLARINIZDA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ? FLORYA KAREL YETKİLİ SERVİSİ HİZMETİNİZDE

Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında sıklıkla karşılaşılan bir uygulama olan 9’ dan dış hat almak, ofis veya hizmet binasının dışarıda ki iş bağlantılarının aksamaması için önemli pozisyondadır. Ufak bir arıza bütün sistemi altüst edip, dışarıyla olan tüm bağlantıları keserek iş yoğunluğunun zayıflamasına ve aksaklık yaşanmasına sebep olabilmektedir. Bu kapsamda Florya Karel santral servisi, dış hatlarda yaşanan problem dolayısıyla aldığı çağrıyı kablo bağlantılarında arayarak, sorun varsa yeni bir kablo ile değişim yapmaktadır. Kopuk kablo sorunu ya da sistemsel kaynaklı bir sorun olduğunda santral servisi birimimizi arayarak dışarıdan arandığınızda ulaşılamama problemi ortadan kalkacaktır. Bu kapsamda firmamızdan alacağınız profesyonel destek ile sorununuzu kısa sürede çözüp, arıza durumunda ki tüm kablolarınızı değiştirebilirsiniz.

ŞİRKETİNİZİN İHTİYACINA EN UYGUN SANTRAL MODELLERİ İÇİN FLORYA KAREL TEKNİK SERVİSİ İLE İRTİBATA GEÇİN

Firma olarak bir yerden başka bir mevkiye taşınmak istediğinizde kurulmuş olan kablolarınızın sökülüp taşınması ve kurulumunun yapılması gerekmektedir. Bu durumda servis ekibimize başvurarak ya da çağrı merkezimize ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Firmamız nakil işlemini gerçekleştirdiğiniz internet veya telefon hattı bağlantılarınızı hızlı bir şekilde kurarak aksaklık yaşamanızı engellemektedir.

NETWORK AĞINIZ FLORYA KAREL SERVİSİ İLE EMİN ELLERDE

İnternetin olmaması durumu günümüzde gelişmekte olan ülkelerden bir farkımızın kalmasına ve hiçbir işin yolunda gitmemesine sebep olmaktadır. Haber kaynağının en önemli aygıtı olan internet bağlantısında yaşanan bir arıza tüm işlerimizin aksamasına bu da firma olarak büyük bir çöküşe sebep olabilmektedir. Bu kapsamda yaşadığınız ufak bir sorun bile olsa firmamızdan teknik servis hizmeti talep ederek bağlantı sorununuzu kolayca giderebilirsiniz.

FLORYA KAREL SANTRAL SERVİSİ İHTİYACINIZ MI VAR?

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • İşlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz ya da almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

SANTRAL PROGRAMLAMA İLE SANTRAL TAMİRİ

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden ya da yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

Karel servis

FLORYA KAREL SERVİSİ PROGRAM KODLARI

KAREL SANTRAL ZİLLER ÇALMIYOR. NEDEN KAYNAKLANABİLİR?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun ya da telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

KAREL SANTRALDE DIŞARDAN GELEN ARAMALAR ÇALMIYOR

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk ya da arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

KAREL SANTRAL ROBOT OPERATÖR DEVREYE GİRMİYOR

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

TELEFON 1 KERE ÇALIP SUSUYOR. SORUN NE OLABİLİR?

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

SANTRALDAN TIK TIK TIK SESİ GELİYOR

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

SANTRALE BAĞLI BİR TELEFONU ARAYINCA BAŞKA TELEFON ÇALIYOR

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

FLORYA KAREL YETKİLİ SERVİSİ DIŞINDA DİĞER SERVİS BÖLGELERİMİZ

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

Karel Servis Bölgelerimiz

FLORYA KAREL SERVİS HİZMETİ VE SATIŞ POLİTİKAMIZ

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın 7 iş günü içinde tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan ve değişim ücreti yansıtılan işlemlerde yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından servis personelimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.

Florya karel santral servisi olarak haberleşme sektöründe 15 yıldır satış ve sonrasında tam destek veren alanında uzmanlaşmış firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 3 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Beylikdüzü karel servisi Avcılar, Hadımköy, Beylikdüzü gibi alanlarda hizmet vermektedir. Beylikdüzü sanayi bölgesine yakın olan mevkiler direkt olarak hizmet alabilmektedir. Gerek ofislerde, gerek ev telefonlarında iletişimi kuvvetlendiren ve iletişimin daha...

Devamını Oku >
BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Bahçeşehir karel servisi santral arızası ile ilgili olarak bir sorun yaşanması halinde bölge olarak en yakın ekibimiz yaşanan sorunla ilgili olarak tespit çalışmasında bulunmak için kısa sürede bölgeyi ziyaret ediyor....

Devamını Oku >