BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Beylikdüzü karel servisi Avcılar, Hadımköy, Beylikdüzü gibi alanlarda hizmet vermektedir. Beylikdüzü sanayi bölgesine yakın olan mevkiler direkt olarak hizmet alabilmektedir. Gerek ofislerde, gerek ev telefonlarında iletişimi kuvvetlendiren ve iletişimin daha hızlı bir şekilde sağlanmasına aracı olan en önemli şey santraldir. Özellikle firma içi iletişimde en ufak bağlantı sorunu iletişiminizin kopmasına neden olurken aynı zamanda da işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Bu nedenle santralinizde meydana gelen problemlere karşı en hızlı desteği almak ve iletişim problemine sebep olan noktaları bulmak için firmamızdan direkt olarak hizmet alabilirsiniz. Profesyonel olarak çalışan, işini iyi bilen insanların bir arada olduğu firmamızda sizlerin problemlerinize en iyi desteği vererek iletişiminizin eskiden daha güçlü ve problemsiz olmasına olanak sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman 7 24 ulaşıp bilgi alabileceğiniz Beylikdüzü Karel santral teknik servisi ile karşılaşılan problemleri bertaraf edebilirsiniz.

Beylikdüzü Karel Servisi

KAREL SANTRAL TAMİRİ İÇİN EN UYGUN ADRES BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ

Teknolojinin sürekli olarak ilerleme kaydetmesi ve sürekli olarak değişmesi ile hem iletişim daha kuvvetli hale gelmiş hem de daha profesyonel bir çalışma prensibi belirlenmiştir. Telefonlar günümüzde en önemli iletişim aracıdır. Bu nedenle en ufak arıza ve problemde birçok sorunlara yol açabilir. Özellikle ofis içlerinde bir yerden dış hattı aramak, bilgi akışını sağlamak en önemli noktadır. Telefon hatlarınızın şirket içerisinde hem dışardan gelen aramalara karşı hem de sizin dışarıyı arayabilmeniz açısından mutlaka çalışır vaziyette olması gerekmektedir. Çoğu zaman kullanmış olduğunuz hatlarda ve operatörlerde meydana gelen problemler yaşanmaktadır. Bu problemlerin çözümü içinde dilerseniz Beylikdüzü Karel santral servisi firması olarak operatörden kaynaklanan bir problemde olsa bu problemlerinizle bizzat ilgilenerek problemin en yakın zamanda ortadan kaldırılmasına olanak sağlamaktayız. Sizler için en iyi hizmet garantisini sunan santral servisi ekibimiz tarafından problemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ KAREL TEKNİK SERVİSİ İNTERNET AKSAKLIKLARININ TAMİRİ

İnternet kullanım oranları gün geçtikçe daha fazla ilerleme kaydederek kitle geniş bir ağa sahip olmuştur. Beylikdüzü beldesinde de oldukça geniş internet ağı kullanan firmalar bulunur. Neredeyse her iş internet üzerinden yapılmakta ve çalışılmaktadır. İnternetinizde meydana gelen arıza en az telefon kadar önemlidir. İşlerinizin aksamasına en büyük etkendir. Santral servisi olduğu gibi Beylikdüzü Karel santral servisi firması olarak internet onarımlarınızı da yerine getirmekteyiz. Dilediğiniz zaman herhangi bir arızada bizden bilgi alarak problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ SANTRAL MONTAJI İHTİYACINIZDA YANINIZDA

Firmamız tarafından hassasiyet ve güven çerçevesinde ekiplerimiz sizlerin bulunduğu noktaya gelerek kurulum hizmeti gerçekleştirmektedir. Örnek olarak gösterilecek olur ise Beylikdüzü mevkisine yeni taşınan bir ofisiniz var ise mutlaka ilk iş telefonların kurulumunun yapılmasıdır. Firma içi iletişimin tam anlamıyla devam edebilmesi, dış hatlardan gelen aramalara cevap verip işlerin aksamaması adına Karel Beylikdüzü santral servisi ile dilediğiniz zaman bu hizmeti alarak kurulumları gerçekleştirebilirsiniz.

UZMAN TEKNİK ÇALIŞANLAR İLE KAREL SANTRAL SERVİSİ HİZMETİ

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

BEYLİKDÜZÜ TELEFON SANTRAL SERVİSİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ PROGRAMLARI DENEYİN

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden yada yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

TELEFONDAN SES ÇIKMIYOR NE YAPMALIYIM?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

SANTRAL HATTININ ÇALMAMASI PROBLEMİ

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

FİRMA ARANDIĞINDA ROBOT OPERATÖR OKUNMUYOR SORUNU

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

KAREL TELEFON 1 SEFER ÇALIP SUSUYOR SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

SANTRAL CİHAZINDAN DUMAN ÇIKMASI

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

TELEFONLAR FARKLI YERLERDE ÇALIYOR SORUNU

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

BEYLİKDÜZÜ KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ BÜTÜNÜYLE SANTRAL SORUNLARINIZA EN HIZLI BİR ŞEKİLDE YANINIZDA

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

Karel Servis Bölgelerimiz

BEYLİKDÜZÜ KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ KALİTE POLİTİKASI

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın 3 iş günü içinde tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan ve değişim ücreti yansıtılan işlemlerde yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından servis personelimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.

Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 3 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
MECİDİYEKÖY KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

MECİDİYEKÖY KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Mecidiyeköy karel servisi santraller, internet ve telefon hatları ve benzeri sistemler ile firmaların iletişim ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu sistemler bazı faktörlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkarabilmektedir. İletişim sistemlerinde ortaya çıkan arızalar...

Devamını Oku >
İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İkitelli Karel Servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verecek geniş bir hizmet ağına sahiptir. Talep edildiği takdirde, o bölgedeki yetkili servis en hızlı şekilde sorunu çözüme ulaştırır. İkitelli Karel Santral Servisi...

Devamını Oku >