BEŞİKTAŞ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Beşiktaş karel servisi iletişim sürekliliğinin sağlanabilmesi için iş yerlerinde santral sistemlerinin stabil çalışması son derece önemlidir. Bu sistemlerin düzenli bir hat şeklinde hazırlanması işletme birimleri tarafından daha hızlı bir şekilde iletişim kurmaya yardımcı olacaktır. Beşiktaş Karel santral servisi de bu açıdan sizlere en iyi sistemlerin kurulmasında destek veriyor. Alanında uzman olan çalışanları sayesinde işletmelerde bulunan telefon ve internet hatları daha güvenli bir şekilde çalıştığı gibi bakım ve onarım zamanlarında da sizleri işlerinizi yapmaktan alıkoymuyor. Son derece yüksek standartlara sahip olan karel santralleri iletişimi güçlü sağlamak adına büyük bir önem taşıyor. Santral servis hizmetleri dahilinde birçok alanda firmaya başvurabiliyorsunuz. Hat kurulumu, internet hat arızaları, telefon hattı arızaları, santral tamir ve bakımı gibi konularda sizlere yardımcı olacak birçok profesyonel destek elemanı bulunmaktadır.

Beşiktaş Karel Servisi

BEŞİKTAŞ KAREL SANTRAL TAMİR İŞLEMLERİ HAKKINDA

İş yerlerinde ya da evlerde meydana gelen en büyük iletişim sorunlarından biri de santral hatlarında meydana gelen sorunlardır. Bu sorunlar santralin kendi donanımından kaynaklanabileceği gibi tamamen dışarıdaki bir nedenden de kaynaklanabilmektedir. Santral sistemlerinde meydana gelen donanım arızalarının düzeltilebilmesi için her türlü onarım işleminin bir daha tekrar etmeyecek şekilde yapılmasına özen gösterilmesi gerekiyor. Dış hatlarda meydana gelen sorunlar ise sizlerle alakalı olan bir durum değildir. Ancak bunun için de yine santral servisi firmalarından destek alabilirsiniz. Santral servisi hizmetleri sayesinde telefon hattında meydana gelen her türlü sorun aynı gün çözülerek iletişim sorunlarının giderilmesine özen gösterilmektedir.

TELEFON HATTI ARIZALARI VE BEŞİKTAŞ TELEFON HATTI TAMİR SERVİSİ

Telefon hatları hem ev ortamlarında hem de iş yeri ortamlarında son derece önemlidir. İnsanların iletişim konusunda en büyük yardımcısı olan telefonlarda arızalar meydana geldiğinde hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekmektedir. Beşiktaş Karel santral servisi hizmetleri dahilinde telefon hatlarında meydana gelen arızalar için profesyonel destek alabilirsiniz.

KAREL SANTRAL MONTAJ VE KURULUM İŞLEMLERİ BEŞİKTAŞ

Santral kurulum hizmetleri işletmelerin büyüklüklerine bir planlama yapılarak verilmektedir. Küçük ölçekli işletmeler ile orta ve büyük ölçekli işletmelere kurulacak olan santral sistemleri aynı olmayacaktır. Büyük boyutlu işletmelerin santral hatlarının kurulumu diğer işletmelere göre biraz daha detaylı olacaktır. Beşiktaş Karel santral servisi hizmetleri sayesinde iş yerlerinde iletişimi sağlamak daha kolay bir hale geliyor. Santral kurulumu sıfırdan yapılabildiği gibi eski bir santral sistemini başka bir yere nakletme işlemi de yaptırabiliyorsunuz.

İNTERNET HATTI ARIZALARI VE BEŞİKTAŞ İNTERNET HATTI ONARIM HİZMETİ

İnternet kullanımı her binada önemli bir yaygınlık göstermektedir. Bu nedenle de bakım ve onarım çalışmalarının belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Santral servisi hizmetleri gibi telefon ve internet hatlarının da onarım çalışmaları sayesinde daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Buna ek olarak internet hatlarının zaman zaman kesintiye uğraması da profesyonel hizmet almanızı gerektirmektedir. Böyle zamanlarda firmamıza arıza kaydı bırakmanız sorunlarınızın daha kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

BEŞİKTAŞ KAREL SERVİS SÜRECİ VE UYGULANACAK ADIMLAR

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

BEŞİKTAŞ KAREL SANTRAL SERVİSİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden yada yanlışlıkla yapılmış bir proramdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

KAREL SANTRAL ZİLLER ÇALMIYOR. NEDEN KAYNAKLANABİLİR?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

KAREL SANTRALDE DIŞARDAN GELEN ARAMALAR ÇALMIYOR

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

KAREL SANTRAL ROBOT OPERATÖR DEVREYE GİRMİYOR

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

TELEFON 1 KERE ÇALIP SUSUYOR. SORUN NE OLABİLİR?

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

SANTRALDAN TIK TIK TIK SESİ GELİYOR

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

SANTRALE BAĞLI BİR TELEFONU ARAYINCA BAŞKA TELEFON ÇALIYOR

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

BEŞİKTAŞ KAREL SERVİSİ DIŞINDA DİĞER SERVİS BÖLGELERİMİZ

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

Karel Servis Bölgelerimiz

BEŞİKTAŞ KAREL SERVİS HİZMETİ VE SATIŞ POLİTİKAMIZ

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın 3 iş günü içinde tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan ve değişim ücreti yansıtılan işlemlerde yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından servis personelimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.

Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 3 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
ÜSKÜDAR KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

ÜSKÜDAR KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Üsküdar Karel servisi olarak uzun dönemlerden itibaren İstanbul Üsküdar bölgesinden 7/24 santral satış ve teknik destek hizmeti sunuyoruz. Geniş bir hizmet kataloğuna sahip olan firmamız bu sayede başta Üsküdar olmak...

Devamını Oku >
ÜMRANİYE KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

ÜMRANİYE KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Ümraniye Karel servisi, telefon hatları, kablolar, santraller ve altyapıda meydana gelen bütün sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Servisimizde bulunan personelimizin her biri özel eğitim almış olan kişilerdir. Bu nedenle de...

Devamını Oku >