BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Bahçeşehir karel servisi santral arızası ile ilgili olarak bir sorun yaşanması halinde bölge olarak en yakın ekibimiz yaşanan sorunla ilgili olarak tespit çalışmasında bulunmak için kısa sürede bölgeyi ziyaret ediyor. Gerekli incelemelerin yapılmasının ardından Bahçeşehir Karel santral servisi kısa sürede yaşanan sorunu çözmektedir. Böylece servis olarak müşterilerimizin hem iş kaybını önlemeyi hem de kendi müşterilerini kaybetmemelerine yardımcı oluyoruz. Siz de herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda santral servisimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Teknik servis talebinde bulunmanız durumunda ise servis ekiplerimizin tahmini olarak size ne zaman ulaşacağı ile ilgili olarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılır. Program arızası gibi durumlarda ise hizmet ekibimiz bölgeye gelmeden de bağlı olduğunuz departman santraline uzaktan erişim sağlayarak yaşadığınız problemi çözmekteyiz. Böylece iletişim sorununuzun ücretsiz olarak uzaktan da giderebiliyoruz. Program kökenli yaşanan sorunlar dışında ise Bahçeşehir Karel santral servisi olarak yerinde müdahale ile sorunları gideriyoruz.

Bahçeşehir Karel Servisi

BAHÇEŞEHİR KAREL SANTRAL SERVİSİ AYNI SAAT SANTRAL TAMİRİ YAPMAKTADIR

Müşterilerimize pek çok konuda hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimize sağladığımız hizmetler arasında; santral servisi, santral servis kurulumu, call center kurulumu, yapısal kablolama, güvenlik sistemleri, santral seslendirme, görüşme kayıt sistemleri, network ağ kurulumu, telefon hattı onarımı vb. gibi yer almaktadır. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak ve bu sistemlere sahip olmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Ya da bir başka ifade ile de bu sistemlere sahipseniz ve sahip olduğunuz sistemlerle ilgili sorun yaşıyorsanız santral servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDEKİ HAT PROBLEMLERİ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZ

Telefon hatlarında yaşanan sorunların büyük bir bölümünü telefon şebekesi üzerinden santrale gelen kablonun kopması ya da arızalanması, yer altında bulunan kabloların su almasına bağlı olarak ortaya çıkıyor. Telefon hatları ile ilgili olarak yaşadığınız sorunlarda bizi arayabilirsiniz. Tamir servisimiz sorunun kaynağını tespit ederek gerekli çalışmalara başlar. Sorun bizim tarafımıza bağlı olarak yaşanmış ise gerekli yedek parçaları tedarik ederek tamir işlemini yaparak sorunu çözeriz. Eğer sorun telefon operatörlerinden kaynaklanmış ise operatörle sizin için görüşüyor ve sorunun çözülmesi için gerekli desteği sağlıyoruz. Tamir servisi için hizmet alacağınız bölgeyi Bahçeşehir olarak belirtmeniz halinde de size en yakın ekibimizi gönderiyoruz.

IP VE ANALOG SANTRAL İHTİYAÇLARINIZDA BAHÇEŞEHİR KAREL YETKİLİ SERVİSİ HİZMETİNİZDE

Karel santral olarak kurulum hizmeti uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılıyor. Gerekli alt yapı ve kablolama hizmeti tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Santral kurulumunun tamamlanmasının ardından sistemi çalışır vaziyette teslimi yapılmaktadır. Kurulum işleminin bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Montaj işlemlerimizde de müşterilerimize altı ay gibi bir süre işçilik garantisi veriyoruz. Yeni ürünler ise 2 yıl garantilidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız

İNTERNET TESİSATLARI TAMİRİNDE UZMAN BAHÇEŞEHİR KAREL TEKNİK SERVİSİ

İnternet kullanımı ile ilgili yaşanan sorunlarda da müşterilerimize her türlü desteği sağlıyoruz. İnternet kullanımında ya da bağlantı noktasında sorun yaşayan müşterilerimizin bizi arayıp yaşadıkları sorunu belirtmelerinde halinde yaşanılan sorunu kısa sürede çözüyoruz.

BAHÇEŞEHİR KAREL SANTRAL SERVİSİ ÇALIŞMA PRENSİBİ

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİNE GEREK KALMADAN ÇÖZEBİLECEĞİNİZ SORUNLAR

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden yada yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

SANTRAL TELEFONU ÇALMIYOR PROGRAMLAMA İLE ÇÖZEBİLİRMİYİM?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

FİRMAYI ARAYAN MÜŞTERİLERİN ULAŞAMAMASI SORUNU

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

KARŞILAMA ROBOTU ÇALIŞMIYOR SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

KAREL SANTRALDE TELEFON 1 KERE ÇALIP SUSUYOR. SORUN NE OLABİLİR?

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

KAREL SANTRAL CİHAZI IŞIKLARI YANMIYOR

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

BİR ABONEYİ ARAYINCA FARKLI BİR ABONEDE ÇALIYOR

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

BAHÇEŞEHİR KAREL YETKİLİ SERVİSİ BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİ ARIZALARA MÜDAHALE SÜREMİZ

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

BAHÇEŞEHİR KAREL YETKİLİ SERVİSİ HİZMET VE ÜRÜN GARANTİSİ

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Veri tabanımızda kayıtlı bulunmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.
Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
FLORYA KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

FLORYA KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Florya karel servisi iletişim araçlarının bakım ve onarımı için sektörde en çok ihtiyaç duyulan firmalardandır. Florya Karel santral servisi, hem telefon hatları hem internet hatları hem de firmaların tüm ihtiyaçlarını...

Devamını Oku >
BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

Beylikdüzü karel servisi Avcılar, Hadımköy, Beylikdüzü gibi alanlarda hizmet vermektedir. Beylikdüzü sanayi bölgesine yakın olan mevkiler direkt olarak hizmet alabilmektedir. Gerek ofislerde, gerek ev telefonlarında iletişimi kuvvetlendiren ve iletişimin daha...

Devamını Oku >