BAŞAKŞEHİR KAREL SERVİSİ

Başakşehir karel servisi santral sistemi, tüm telefon şebekelerinde bulunan aboneler ve diğer kullanıcılar arasında mevcut olan iletişimi en iyi şekilde sağlayan ve tüm aramaları otomatik şekilde yönlendiren bir telekomünikasyon şirketidir. Bu santral sistemlerinin ana işlevi genel olarak giden ve gelen aramaları yönlendirmek olduğu gibi farklı ek işlevlere de sahiptir. Eski santral sistemlerine göre günümüzdeki santraller daha pratik bir kullanıma sahiptir. Ancak her ne kadar pratik ve sağlıklı bir kullanım düzeni de sunsa santral sistemlerinin belirli periyotlarda bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Başakşehir Karel santral servisi hizmetleri doğrultusunda her türlü bakım, onarım ve hat kurulumu gibi işlemler için hizmet alabilme imkanınız bulunmaktadır.

Başakşehir Karel Servisi

SANTRAL TAMİRİNDE ÖNCÜ FİRMA: BAŞAKŞEHİR KAREL YETKİLİ SERVİSİ

İşletmeler açısından santral sistemleri son derece önemlidir. Üretilirken ve kurulumu sırasında son derece titizlikle meydana getirilseler de zamanla bu santral servisi de çeşitli arızalar ile karşılaşabiliyor. Santral servislerinde ortaya çıkan arızalar iki farklı türde ortaya çıkmaktadır. Bunlar donanım arızaları ile dış hatlardan kaynaklanan daha ciddi boyuttaki arızalardır. Donanım arızaları hatların iç kısmında bulunan minik cihazlardan kaynaklanmaktadır ve bu durumda teknik elemanların bu duruma müdahale etmesi gerekmektedir. Dış hatlarda bir arıza meydana geldiğinde ise sizin hatlarınızda sorun yokmuş gibi bir durum ortaya çıkar. Yani dışarıdan arayan insanlar telefonun çalma sesini duyar. Ancak bu iletişim sizinle kurulamaz. Bu durumda da yine profesyonel Başakşehir Karel santral servisi hizmetlerinden yararlanma imkanı bulunuyor.

HARİCİ HAT PROBLEMLERİ HUSUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZ

Ofis ve iş yerlerine telefon hatlarının kullanımı oldukça yaygındır. Bu hatları meydana getiren santral servisi işlevi gören hatlar da kurulum esnasında titizlik gösterilmesi gereken hatlardır. Telefon hatlarında meydana gelen arıza durumlarında iş yerlerinde hayatın durduğu bilindiği için bu konuda son derece titiz davranılması gerekiyor. İnsanların sizlere ulaşabilmesinin en kolay yolu telefon olduğundan hatlarınızda oluşabilecek arızaları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Santral hatlarınızda meydana gelen sorunlar karşısında arıza destek ekiplerinden yardım almanızda büyük bir yarar vardır.

EN UYGUN FİYATLI SANTRAL MODELLERİ İÇİN BAŞAKŞEHİR KAREL SANTRAL TEKNİK SERVİSİ İLE İRTİBATA GEÇİN

Sıfırdan santral servisi kurdurmayı düşünüyorsanız bu konuda uzman olan bir firma ile çalışmanız önerilmektedir. Çünkü her hattın ne şekilde kurulacağına önem verilmesi ve bunların da takibinin yapılabilmesi son derece önemlidir. Bir iş yerinin taşınması durumunda hatların yerinden çıkarılıp yeni iş yerine montajı yapılabileceği gibi yeni açılan iş yerlerine en baştan bir santral hattı da döşenebilir.

BAŞAKŞEHİR KAREL YETKİLİ SERVİSİ KALİFİYE KADROSUYLA İNTERNET SIKINTILARINI KALICI ŞEKİLDE ÇÖZÜYOR

İnternet hatlarında her zaman ortaya çıkan belirli sorunlar vardır. Bu sorunlar bazen sizden kaynaklanabilirken bazen de internet sağlayıcınızdan kaynaklı olabiliyor. Böyle zamanlarda Başakşehir Karel santral servisi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Her türlü internet sorunu, telefon hatları ve diğer tüm santral servisi sorunlarında firmamıza arıza kaydı bırakabilir ve hizmetlerimizden en kısa sürede yararlanabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR KAREL SANTRAL TEKNİK SERVİSİ ÇALIŞMA PRENSİBİ

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.

BAŞAKŞEHİR KAREL YETKİLİ SERVİSİ İLE UZAKTAN SANTRAL PROGRAMLAMA

Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden yada yanlışlıkla yapılmış bir proramdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

AHİZE SESİ ÇIKMIYOR PROGRAMLAMA İLE ÇÖZEBİLİRMİYİM?

 • Yanlışlıkla yönlendirme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 85 tuşlayıp kapatın sorun düzelecektir.
 • Karel santralde rahatsız edilmeme yapmış olabilirsiniz ahizeyi açın 830 tuşlayıp kapatın.
 • Masaüstü Telefonun yada telsiz telefonun zil sesini kısmış olabilirsiniz lütfen kontrol edin.
 • Kullanmış olduğunuz santralin donanımsal bir arıza meydana gelmiştir (adaptör yada sps arızası) bu durumda firmamızdan teknik servis hizmeti almalısınız.

DIŞ HATLAR ARANDIĞINDA SES GELMİYOR

 • Santral dış hatları servise kapatmış olabilir. 11 nolu aboneden ahizeyi açıp 829 tuşlayarak otomatik dış hat kontrolü yaptırabilirsiniz. Sorununuz çözülecektir.
 • Bu durumda herşeyden önce 9’dan hat alıp santralin çevir sesi verip vermediğine bakılır.
  • Santral çevir sesi vermiyorsa karel servis çağırmadan önce mutlaka telefon hattınızı 121 türk telekom arızaya bildirmelisiniz.
  • Santral çevir sesi veriyorsa programsal bir hataya yada Pbx hatlarınızdan birinin arızalandığına işarettir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Bina girişindeki telefon ankastre kutusundan ofisinize gelen PTT kablonuzda kopukluk yada arıza meydana gelmiştir. Bu durumda firmamızdan teknik servis çağırmalısınız.
 • Santral dış hat portunuz arızalanmış olabilir. Bu durumda firmamızdan karel santraliniz için servis çağırabilirsiniz.

SANTRAL SANTRAL ANONSU ÇALIŞMIYOR HATASI

 • Robot operatör devre dışı kalmış olabilir. Bu durumda 11 nolu aboneden 8741 tuşlayarak robotu devreye alabilirsiniz.
 • Hat hiç çalmıyorsa dış hattınız telekom’dan arızalanmış olabilir 121 arızaya bildirim yapın ve Türk telekom ekiplerinin hattınızı onarması için bir müddet bekleyin.

KAREL SANTRALDE TELEFON 1 KERE ÇALIP SUSUYOR. SORUN NE OLABİLİR?

 • Karel santral rahatsız edilmeme programı yapılmıştır. 1 kere çalıp susan telefondan 830 tuşlayarak sorunu çözebilirsiniz.

KAREL TELEFON SANTRALİNDEN RÖLE SESİ GELİYOR

 • Santral adaptörünüz arızalanmıştır. Bu durumda vakit kaybetmeden santrali fişten çekin. Hatlarınız direk hat olarak çalışmaya devam edecektir. Firmamızdan servis talebinde bulunun. Karel santral servisi ekiplerimiz yerinizde parça değişimi yapıp test ederek santralinizi eski haline getirecektir.

TELEFONLAR FARKLI YERLERDE ÇALIYOR SORUNU

 • Yanlışlıkla dahili yönlendirme yapmış olmalısınız. Çalmayan telefonu açıp 85 tuşlayarak kapatın sorununuz düzelecektir.
 • Telsiz telefon kullanıyorsanız el cihazlarının başka bir el cihazı ile karışmadığına dikkat edin.

BAŞAKŞEHİR KAREL TEKNİK SERVİSİ İLE AKILCI ÇÖZÜMLER

Karel Santral Servisleri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. 

Bağcılar Karel Servisi

BAŞAKŞEHİR KAREL TEKNİK SERVİSİ HİZMET KAPSAMINDAKİ ŞARTLARI

 1. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 2. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 3. Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 4. Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 5. Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 6. Değişimi yapılan yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından servis personelimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.

Hizmet Kalitemizi Değerlendirin
[Total: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER İÇERİKLER
İSTOÇ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İSTOÇ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İstoç karel servisi İstoç ve çevresinde 2003 yılından bu yana hizmetlerini  kaliteli bir şekilde sürdürüyor. Hem telefon hatlarına dair hem de internet hatlarına dair son derece kaliteli bir şekilde hizmet...

Devamını Oku >
İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 441 4 234

İkitelli Karel Servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verecek geniş bir hizmet ağına sahiptir. Talep edildiği takdirde, o bölgedeki yetkili servis en hızlı şekilde sorunu çözüme ulaştırır. İkitelli Karel Santral Servisi...

Devamını Oku >